Využitie RezervujSi.sk

RezervujSi.sk je rezervačný systém, ktorý spája šikovných ľudí, vás poskytovateľov služieb. Na slovenskom trhu sme už od roku 2005 a podľa zákazníkov máme najlepší rezervačný systém. Našim cieľom je zefektívniť vašu prácu s klientom a ponúknuť vám väčší prehľad o tržbách, vašich klientoch a zamestnancoch.

RezervujSi.sk sme vytvorili pre to, aby sme vám pomáhali.
Preto máte možnosť využívať ho aj zadarmo bez časového obmedzenia.

NÁŠ CIEĽ

Rezervačný systém
v príkladoch:

Chcete svojim zákazníkom ponúknuť viac? Rovnako aj my vám. Preto sme sa vybraných poskytovateľov služieb opýtali, ktoré časti nášho rezervačného systému im v podnikaní najviac pomáhajú. Tu vám ich predstavujeme.

Oblasti použitia rezervačného systému

Služby

Pneuservis
Squash
Fotoateliér
Motokáry
Manikúra / pedikúra
Upratovanie stavby/firmy
Upratovanie: byt/dom
Očná optika
Fotoateliér
PingPong
Ricochet
Solárium

Pre jedného

Masáž
Zubár
Manikúra / Pedikúra
Veterinár
Súkromný učiteľ
Kaderník
Biliard
Fotograf
Spevák
Joga / Tréner
Pilates
Kozmetika
Individuálny tréning

Skupinové

Zasadačka
Sála
Bedminton
Tenis
Bowling
Lezecká stena
Golf
Sauna
Hudobná skupina
Tanečníci
Športová hala

Špecializované

Jogové štúdiá
Školenia
Sprostredkovanie poistenia
Marketingové poradenstvo
Daňové poradenstvo
Právne poradenstvo
Diagnostika trénovanosti
Zoštíhľovacia procedúra
Opatrovanie seniorov
Opatrovanie detí
PC servis
Lekár
rozhranie rezervačného systému RezervujSi.sk

Chcete svojim zákazníkom ponúknuť viac?

Vďaka našej funkcii online rezervovania strávite na telefóne oveľa menej času, nemusíte sa obávať zmeškaných hovorov a vaši zákazníci si jednoducho zamilujú pohodlie pri rezervácii schôdzky alebo termínu, kedykoľvek chcú, dokonca aj mimo vášho bežného časového plánu.

RezervujSi.sk za vás zorganizuje vašich klientov a sprehľadní vaše rezervácie.

Možno to poznáte:

Máte ťažký pracovný deň, plno zákazíkov, o ktorých sa staráte, a telefón vám neustále vyzváňa. Možno máte zamestnancov, ktorí sa starajú o zákazníkov a nestíhajú objednávať tích, ktorí sa vám snažia dovolať.

Implementujte rezervačný systém RezervujSi.sk a poskytnite zákazníkom jednoduchý prístup k vašim rezerváciám. V dnešnej dobe je väčšina ľudí na svojich mobilných telefónoch a každý sa niekam ponáhľa. Všetci zákazníci potrebujú jednoduchý prístup k vašim termínom.

Vyskúšať zadarmo

FAQ - často kladené otázky

Radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky na tel. čísle: +421 918 688 888.
Ako zistím bližšie informácie o vašom systéme? Ako fungujú vaše služby?

Radi Vám priblížime fungovanie nášho rezervačného systému RezervujSi.sk buď telefonicky na telefónnom čísle +421 918 688 888, alebo si u nás rezervujte bezplatnú konzultáciu. Rezervovať konzultáciu

Viem využívať váš rezervačný systém aj keď ešte nemám web stránku? Potrebujem niečo jednoduché.

Samozrejme, náš rezervačný systém môžete využívať okamžite prostredníctvom nášho portálu RezervujSi.sk, na ktorom sa po registrácii budú zobrazovať Vaše služby. Prostredníctvom nášho portálu Vám aktívne vyhľadávame aj nových klientov. Po vytvorení Vašej webovej stránky Vám rezervačný systém jednoducho na ňu vložíme.

Neváhajte nám zavolať na číslo +421 918 688 888 alebo si rezervujte konzultáciu s časom, ktorý Vám bude vyhovovať a my Vám všetko zadarmo vysvetlíme a nastavíme. Vieme Vám pomôcť aj s vytvorením novej web stránky.

Mal by som záujem o váš rezervačný systém a zaujímajú ma ceny. Môžete mi o tom povedať viac?

Radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky ohľadne cien a fungovania rezervačného systému RezervujSi.sk telefonicky na čísle +421 918 688 888. Môžete si u nás rezervovať aj bezplatnú telefonickú konzultáciu a my Vám zavoláme vo Vami zvolenom termíne.

Chcem sa informovať, či je váš systém vhodný aj pre autopožičovňu.

Áno, náš rezervačný systém RezervujSi.sk je vhodný aj pre autopožičovňu, má široké využitie v mnohých oblastiach. Radi Vám priblížime fungovanie rezervačného systému RezervujSi.sk telefonicky na čísle +421 918 688 888 alebo si u nás rezervujte bezplatnú telefonickú konzultáciu a my Vám zavoláme vo Vami zvolenom čase. Rezervovať konzultáciu

Zarezervovala som sa ako poskytovateľ služby a neviem, čo ďalej. Môžem vyskúšať váš systém zdarma?

Áno, náš rezervačný systém je možné používať zadarmo bez časového obmedzenia. Okamžite po registrácií a vytvorení konta sa na našom portáli RezervujSi.sk budú zobrazovať Vaše služby. Prostredníctvom nášho portálu Vám aktívne vyhľadávame aj nových klientov.

Ak si po registrácii neviete poradiť, neváhajte nám zavolať na číslo +421 918 688 888 alebo si rezervujte konzultáciu s časom, ktorý Vám bude vyhovovať a my Vám všetko zadarmo vysvetlíme a nastavíme.

Je možné vo vašom systéme poskytovať permanentky?

Samozrejme. Náš systém umožnuje aj tvorbu permanentiek pre Vašich klientov. Pre viac informácií si neváhajte u nás objednať konzultáciu. Rezervovať konzultáciu

Je možné preniesť objednávky (napríklad z Google kalendára) do vášho rezervačného systému?

Samozrejme. V rámci bezproblémového prechodu do nášho rezervačného systému z inej platformy sme schopní Vám importovať Vaše predošlé dáta . Bližšie informácie získate na telefónnom čísle +421 918 688 888 alebo si u nás rezervujte bezplatnú telefonickú konzultáciu a my Vám zavoláme vo Vami zvolenom termíne.

Prečo pri registrácii vyžadujete telefónne číslo?
Vaše telefónne číslo je potrebné pri registrácii z jednoduchého dôvodu, ktorým je zabezpečenie Vášho konta proti zneužitiu.
RezervujSi.sk
UNIO CONSULTING S.R.O.
Bakossova 3/C,
974 01 Banská Bystrica
Napíšte nám, ako by ste chceli rezervačný systém použiť a my sa Vám ozveme s riešením a ponukou pre Vás.
Ponúknite mi riešenie
cloud-uploadenvelopelicenseuserusersstorephone-handsetsmartphonelaptop-phonevolume-high